fotografia ślubna, dziecięca, ciążowa

Jestem portrecistką. Szczególnie upodobałam sobie portretowanie dzieci i dużych rodzinnych grup pokoleniowych. Lubię urozmaicenie więc znajdziecie w moim portfolio naturalne lifestylowe kadry (realizowane w plenerze, domach i studio), jak również wystylizowane klasyczne kadry. Realizuję sporo sesji wizrunkowych i biznesowych. Lubię pracę z ludźmi. Mam słabość do leśnych i kwietnych plenerów bo przyroda, drzewa, las są ogromnie ważne dla mnie.

Pod szyldem własnej firmy FOTO-HOLLANDA działam od 2007 roku. Moje stacjonarne studio znajduje się w Gliwicach na Daszyńskiego 154. Jest przyjazne dla osób na wózkach inwalidzkich, bez barier architektonicznych, parter z podjazdem. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi z niepełnosprawnościami. Przygotowałam krótki film, który przybliża moją filozofię pracy. Zobaczycie tu Państwo kulisy powstawania moich rodzinnych sesji studyjnych i plenerowych.

W latach 2003-2013 byłam aktywną członkinią i koordynatorką wielu wystaw i pokazów multimedialnych Gliwickiej Grupy Fotograficznej PRECEL.

Jestem współzałożycielką (lipiec 2020) a od 2022 roku członkinią zarządu "Stowarzyszenia Zdrowe Miasto" zaangażowanego m.in. w ochronę przyrody miasta Gliwice ze szczególnym uwględnieniem drzew. W ramach Stowarzyszenia byłam kuratorką grupowej wystawy "Mój widok z okna" (2021).

Mam za sobą wiele autorskich wystaw fotograficznych, m.in.: "Portret dziecka" (2005), "Portret dziecka" (2008), "Fotografie dzieci" (2011), "Z miłości do potęgi trzeciej" (2016) - poruszająca kwestie niepełnosprawności dzieci, "Pokolenia Kobiet" (2019), film o projekcie "Pokolenia Kobiet", "SIMPLE CHIC" (2021), wirtualne zwiedzanie wystawy "SIMPLE CHIC".

Tak o współpracy ze mną piszą moi klienci, z którymi spotkałam się przy realizacji sesji i reportaży w kategoriach: fotografia ślubna, dziecięca, ciążowa, portretowa, bizesowa. Więcej opinii znajdziecie tu.

Zapraszam do współpracy!

Jolanta Zygmunt-Więzik