fotografia ślubna, dziecięca, ciążowa

Moją ulubioną dziedziną fotografii jest portret. Szczególnie upodobałam sobie portretowanie dzieci i rodzin, dużych grup pokoleniowych. Lubię urozmaicenie więc znajdziecie w moim portfolio tak naturalne lifestylowe kadry (realizowane w plenerze i domach) w których szukam autentyczności moich modeli, uczuć, realcji, pewnego luzu i pięknego światła zastanego, jak również wystylizowane klasyczne kadry studyjne, dość ascetyczne w formie ale przepełnione emocjami moich modeli. Realizuję też sporo sesji wizrunkowych i biznesowych. Lubię pracę z ludźmi. Mam słabość do leśnych i kwietnych plenerów.

Pod szyldem własnej firmy FOTO-HOLLANDA działam od 2007 roku. Moje stacjonarne studio znajduje się w Gliwicach na Daszyńskiego 154. Przygotowałam krótki film, który przybliża moją filozofię pracy. Możecie też tu Państwo zobaczyć kulisy powstawania moich rodzinnych sesji studyjnych i plenerowych.

W latach 2003-2013 byłam aktywnym członkiem i koordynatorem wielu wystaw i pokazów multimedialnych Gliwickiej Grupy Fotograficznej PRECEL i ten okres był dla mnie swego rodzaju szkołą fotograficzną.

Mam za sobą wiele autorskich wystaw fotograficznych, m.in.: "Portret dziecka" (2005), "Portret dziecka" (2008), "Fotografie dzieci" (2011), "Z miłości do potęgi trzeciej" (2016), "Pokolenia Kobiet" (2019), film o projekcie "Pokolenia Kobiet", "SIMPLE CHIC" (2021), wirtualne zwiedzanie wystawy "SIMPLE CHIC".

Tak o współpracy ze mną piszą moi klienci, z którymi spotkałam się przy realizacji sesji i reportaży w kategoriach: fotografia ślubna, dziecięca, ciążowa, portretowa, bizesowa. Więcej opinii znajdziecie tu.

Zapraszam do współpracy!

Jolanta Zygmunt-Więzik